اسفند, 1396 بدون نظر رویداد

به دنبال کسب موفقیت های جهانی solabrate  با ارائه دستگاه یکپارچه ارتباطی و ویدئو کنفرانس Hello به دنیای ارتباطات به تازگی این کمپانی آمریکایی به سمت تولید دستگاهی جامع با  امکانات کاربردی تر قدم برداشته است .این دستگاه  پس از ماه ها تحقیق و توسعه و دریافت بازخورد ها از سوی مشتریان تولید گردیده است.
screen-shot-2018-02-22-at-12-20-45-pm

Hello 2

این مدل جدید از سولبریت دو دستگاه جانبی جدید به عنوان گزینه های انتخابی را به همراه خود به بازار معرفی می کند . HELLO Touch TV, HELLO Creator Edition و 2 گجت دیگر که هر کدام کاربردی جدیدی از این دستگاه را به کاربران فراهم می سازد.

تلفیق و تحول تلویزیون شما

screen-shot-2018-02-22-at-12-16-56-pm

 Hello 2این امکان را فراهم کرده که با نصب بر روی هر نمایشگر یا تلویزیون ، آن را به یک وسیله ارتباطی هوشمند با امکاناتی فراوان تبدیل می کند. این دستگاه هر یک از نیاز های کاربران خود را با پشتیبانی از سرویس الکسا ، اتوماسیون  خانه ها ( ZigBee ) ، بازی های اندرویدی و… برطرف می کند. همچنین با اضافه شدن تخت سیاه ( White board ) لمسی با کیفیت 4K بسیاری از کاربران خود را خوشحال کرده . در ادامه به معرفی برخی از قابلیت ها و امکانات جدید این دستگاه یکپارچه ارتباطی و ویدئوکنفرانس می پردازیم که هرکدام برای خود یک ویژگی منحصر به فرد و کاربردی می باشد.
به طور خلاصه تر ، آینده دستگاه های ارتباطی و یکپارچه را میتوانید در این سری جدید از این کمپانی آمریکایی بیابید . از استفاده های شخصی در خانه برای برقراری ارتباط ویدئو کنفرانس با کیفیت در خانه با اقوام و فرزندانتان در آن سوی کره زمین و همچنین امکانات بی نظیر برای شرکت ها و سازمان ها در کسب و کارها .

Hello یک وب کم معمولی نیست! این یک دستگاه قدرتمند و  یکپارچه ،  دارای یک پلتفرم اثبات شده ( Linux ) است که با قیمتی مناسب و مقرون به صرفه به بازار عرضه می گردد و همین موضوع باعث شده که اکثر شرکتها و کسب و کار های کوچک آن را برای بهبود ارتباطات ویدئو کنفرانس مناسب ببینند.


screen-shot-2018-02-22-at-12-18-13-pm
هدف Hello 2 فقط برگذار کردن یک کنفرانس ویدئویی نیست بلکه رسالت این دستگاه برگذاری کنفرانس ویدئویی با کیفیت فوقالعاده و قابل اطمینان است که با بالا بردن کیفیت تصویری و صوتی این امر میسر شده است . Hello 2  با تقویت کیفیت دوربین 4k ، اضافه کردن سنسور میکروفون و پردازنده 6 هسته ای این امکان را برای این دستگاه ارتباط ویدئویی فراهم کرده که تا فاصله 32 فوتی به بهترین نحو صوت و تصویر را با بالا ترین کیفیت دریافت و منتقل کند.

ویدئو کنفرانس راه حل مشکلات ارتباطی عصر مجدد

ویدئو کنفرانس - پیرامون ارتباط
از دیگر ویژگی های منحصر به فرد این دستگاه یکپارچه ، انعتاف پدیری آن است که امکان برقراری و همگام سازی و 99 درصد  اپلیکیشن های ارتباطی نظیر  Skype , Skype for business , Webex Cisco , Gotomeeting Citrix , Adobeconnect , Zoom , Bluejeans ,Meet … را فراهم می سازد.Touch TV Solaborate

امروزه دستگاه ویدئو کنفرانس نسبت به کیفیت و قابل اطمینان بودن ارتباط بررسی و سنجیده می شوند . اگر می خواهید علاوه بر این خصوصیات از صفحه لمسی در حین کنفرانس ویدئویی لذت ببرید ،Hello 2  بهترین گزینه برای انتخاب است. یکی از کاربرد های Touch Tv  این است که اجازه پرزنت  2 نفر همزمان  را فراهم می کند  و یا در اتاق عمل با بهره گیری از این تکنولوژی می توان عمل هایی از راه دور انجام داد.
اساسا تمام گروه هایی که در مکان های مختلف هستند می توانند در همان لحظه با داشتن تنها یک صفحه لمسی به همکاری با هم بپردازند.
کاربر را درگیر کنیدvideo-کنفرانس-ویدئو کنفرانس-ویدئویی-وبکم-اسکایپ-

از دیگر ویژگی های Hello 2 بگذریم نمی توان از پردازنده قدرتمند 6 هسته ای که در پشت لنز دوربین قرار گرفته چشم پوشی کرد .در واقع استفاده از این پردازنده امکان استفاده از Hello 2 را به عنوان یک دستگاه سرگرمی تبدیل می کند که به راحتی این دستگاه تلوزیون شما را به تلوزیونی هوشمند تبدیل می کند. Hello 2  با پشتیبانی از دستیار هوشمند الکسا و دستیار هوشمند گوگل به راحتی می تواند منزل شما را به خانه ای هوشمند تبدیل کند.
علاوه بر این ، وجود پروتکل اتوماسیون خانگی ZigBee موجود در Hello 2 با پشتیبانی از صد ها سنسور موجود در بازار به راحتی و سرعت بالا عمل اتوماسیون سازی منزل را به نحوی ماهرانه  انجام می دهد.
همچنین کاربران می توانند برای تماشای فیلم ها و یا سریال ها از برنامه های پخش Hello 2 مانند Netflix  ،  Hulu ، Roku Tv و … استفاده کنند.
دیگر قابلیت جدید و سرگرم کننده Hello 2  امکان بازی کردن بازی های اندروید با کنترل مخصوصی که در ادامه به آن اشاره می کنیم برای این دستگاه ویدئو کنفرانس فراهم شده است
امنیت و حریم خصوصی در اولویت استvideo-کنفرانس-ویدئو کنفرانس-ویدئویی-وبکم-اسکایپ-

ابتکار Hello 2 برای حفظ کردن امنیت و حریم خصوصی تعبیه کردن 2 دکمه جلو این دستگاه ارتباطی به منظور قطع کردن ارتباط صوتی و یا تصویری به صورت فیزیکی است که این کار برای جلوگیری از نفوذ و یا هک کردن است. این کار باعث می شود که تمامی کنفرانس ها ، جلسات و … در فضایی امن برگزار شود و هک کردن ان غیر ممکن شود مگر اینکه شخصی به صورت فیزیکی از این 2 دکمه استفاده کند.
دوربین Hello 2 هم همچنین با بهبود عملکرد هایش قابلیت دید در شب ، حرکت ، تشخیص صدا و … به عنوان دوربین امنیتی قابل اطمینانی شناخته می شود .
سخت افزار ارتقا یافتهscreen-shot-2018-02-22-at-1-57-54-pm

سنسور تصویر 4K به همراه لنز با زاویه دید 112 درجه ای همراه با قابلیت جدید چزخش اتوماتیک هر کسی را در اتاق می تواند ببیند چه به دستگاه خیلی نزدیک باشد چه در گوشه اتاق حضور داشته باشد همچنین 4 میکروفون جدید باعث از بین بردن نویز محیط شده و مکالمات را به صورت واضح ارائه می دهد که باعث می شود تجربه بی نقصی از یک ویدئو کنفرانس را حس کنید.
هچنین بلند گوهای تعبیه شده برای Hello 2 برای پخش موسیقی و یا ارتباط با دستیار هوشمند الکسا و گوگل به کمک کاربران آمده حتی زمانی که تلوزیون خاموش است.
پیش به سوی منبع باز ( Open-Source )

video-کنفرانس-ویدئو کنفرانس-ویدئویی-وبکم-اسکایپ-

قابلیت جدید سولبریت که یک پلتفرم جدید منبع باز است این امکان را به توسعه دهندگان می دهد که بتوانند هم در زمینه سخت افزاری هم نرم افزاری توسعه نرم افزار داشته باشند.  از لحاظ فنی بیشتر این بدان معنی است که HELLO API ها و SDK های خود را باز می کند، به این ترتیب سازندگان سخت افزار یا نرم افزار می توانند از کد منبع موجود و قابلیت HW / SW برای توسعه هر گونه افزونه برای دستگاه های HELLO استفاده کنند. به عنوان مثال می توانند میکروفون بلوتوث، پد کنترل از راه دور، بلندگوهای اضافی را به آن متصل و استفاده کنند.
دو گجت جدید سولبریت

با بهره از این پلت فرم منبع باز، کنترل مخصوص بازی Hello و یک دکمه قابل برنامه ریزی برای این دستگاه تعبیه شده و این سری از دستگاه معرفی خواهد شد.

video-کنفرانس-ویدئو کنفرانس-ویدئویی-وبکم-اسکایپ-
همچنین Hello 2 دارای یک نسخه ویژه مخصوص سازنده می باشد که پوشش آن به صورت شفاف بوده و به کاربران این اجازه کارهای درونی دستگاه را ببینند و ایدئولوژی منبع باز را از نزدیک مشاهده کنند.

video-کنفرانس-ویدئو کنفرانس-ویدئویی-وبکم-اسکایپ-

حرکت رو به جلو

با Hello 2 و سخت افزار های ارتقاء یافته  آن Solaborate  به دنبال حضور در کلاس های آموزشی ، سالن های نمایش ، بیمارستان ها ، هتل ها و کسب و کار های مختلف می باشد تا با ویژگی های منحصر خود و همچنین ارائه راهکار های آسان و راحت یکهتاز و پیشرو باشد.video-کنفرانس-ویدئو کنفرانس-ویدئویی-وبکم-اسکایپ-

<< سولبریت معتقد است که باز تولید و ساده سازی ابزار و خدمات ارتباطی بزرگترین  فرصتی برای بهبود زندگی مردم و کمک به سیاره زمین با کاهش رد پای کربن برای همه  است>>

مدیر عامل این کمپانی آمریکایی کار خود را به عنوان مشاور در شرکت SAP شروع کرد و پروژه مدیریت کاربرد چرخه برنامه در آمریکای شمالی را رهبری کرد. سپس او به مدیریت محصول منتقل شد و مسئول استراتژی نمونه برداری Global Field Services، فروش، توسعه کسب و کار و استراتژی بازاریابی بود.وی در آخرین سمت خود در SAP سمت Account manager بود که مسئول مدیریت شبکه مشتری 28 شرکت بزرگ منطقه غربی را مدیریت می کرد. از جمله این حساب ها  می توان به شرکت های بزرگی همچون اپل، مایکروسافت ، اینتل ، نایک ، سیسکو ، گوگل ، فیس بوک، لینکدین، HP، دیزنی ، بوئینگ، برادران وارنر، نستله، T-Mobile ، McAfee ، McKesson ، AMD ، eBay ، Adobe ، Direct TV و Sonyا شاره کرد.
وی به شرکت کمک کرد تا رشد و درآمد قابل توجهی داشته باشد و فروش 10 میلیون دلار نرم افزار را در سال 2010 یکی از بزرگتین دست آورد های او در SAP است.

 

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *