اسفند, 1396 بدون نظر رویداد

کنفرانس ویدئویی چه برتری هایی نسبت به کنفرانس صوتی دارد ؟هدف از جلسات یا تماس های تلفنی چیست؟ آیا هدف ارتباط یا آموزش و فهم تجهیزات است؟ اگر هنوز شرکت یا سازمان شما در حال استفاده از کنفرانس صوتی به عنوان ابزاری برای ارتباط است ، یا اینکه شما به عنوان فرد اجرایی تمامی مزیت های استفاده از ویدئو کنفرانس تصویری را در نظر نگرفته ایید این مقاله را بخوانید.

در این جا به 5 دلیل کلیدی که چرا کنفرانس ویدئویی از کنفرانی صوتی بهتر است می پردازیم، و معمولا استفاده از ویدئو کنفرانس تصویری برتر از جلسات رو در رو است.

 

کنفرانس تصویری جذاب تر از کنفرانس صوتی است

شما در کنفرانس صوتی فقط صوت فرد دیگری را می شنوید در حالی که استفاده از کنفرانس ویدئویی این امکان را برای شما فراهم می آورد که صدا و تصویر را همزمان با هم دریافت کنید و این باعث افزایش دستیابی به سطوح بالاتر همکاری می شود.

با پذیرفتن تماس تصویری تمامی شرایط از جمله احساسات و اتیکت های جلسات تغییر می کند،هر دو طرف می توانند همدیگر را ببینند.با استفاده از کنفرانس ویدئویی مسافت ها دیگر معنایی ندارند و همچنین باعث افزایش ارتباطات چشمی می شود ، در نتیجه باعث نزدیکی و ارتباطات بین  اعضا یا مشتری می شود.

 

کنفرانس ویدئویی یک شروع بسیار خوب و موثر است

کنفرانس ویدئویی این امکان را برای  شرکت فراهم می آورد که تمامی اعضای آن شرکت بتوانند در جلسات حضور داشته باشند.با استفاده از تماس های ویدئویی دیگر فردی نیاز به رفتن به مسافرت های کاری و ماندن در ترافیک ندارد. وقتی می توانیم قرار کاری خود را در 5 دقیقه انجام دهیم دیگر رفتن به جلسات کاری که 1 ساعت در راه هستیم غیر منطقی است.

 

کنفرانس ویدئویی قادر به پذیرفتن ارتباطات و آموزش است

با استفاده از ویدئو کنفرانس ما قادر به ارتباط با دیگران در موقعیت های دور تر هستیم و تماس های تصویری قابلیت های بیشتری نسبت به تماس های صوتی و پیام دارند.یک جمله ی معروفی وجود دارد که می گوید : «من می شنوم و شاید فراموش کنم ، ولی اگر ببینم یادم می ماند.»

تحقیقی در سال 2017 ثابت کرده که شرکت هایی که از ویدئو کنفرانس برای ارتباطات صوتی و تصویری خود استفاده کرده اند حدودا 73% کیفیت ارتباطاتشان نسبت به قبل افزایش پیدا کرده است.

 

کنفرانس ویدئویی اعضای پراکنده ی یک شرکت را مرتبط و هم تراز می کند

استفاده از جلسات رو در رو خوب است اما تنها استفاده از کنفرانس ویدئویی است که باعث می شود که اعضای درون یک سازمان بتوانند به راحتی با یکدیگر همکاری کنند.با استفاده از ویدئو کنفرانس مسافت دیگر معنایی ندارد به طوری که انگار اعضای یک شرکت و مشتریان در یک اتاق قرار دارند.

 

کنفرانس ویدئویی باعث انجام دادن تمامی کار ها می شود

ویدئو کنفرانس یک ابزار قدرتمند و تاثیر گذار نامیده میشود به دلیل اینکه امکان بر قراری جلسات با افراد و شرکت ها در خارج از کشور را نیز فراهم می آورد.با استفاده از ویدئو کنفرانس و تماس های تصویری هم شما می توانید دیگران را بهتر بشناسید و هم دیگران شما را بشناسند که در نتیجه ی آن باعث به وجود آمدن اعتماد و ایجاد روابط محکم می شود که کمک به ارتباطات هرچه بیشتر و بهتر می کند.

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *