اسفند, 1396 بدون نظر رویداد

کنفرانس ویدئویی چه کمکی به بازگشت سرمایه( RIO ) می کند

 

هنگامی که شما در حال استفاده از کنفرانس ویدئویی برای ارتباط بین خویشاوندان خود هستید ،یا در حال تماشای فستیوال موسیقی زنده در فیسبوک هستید ،استفاده از تماس های تصویری به طور افزاینده ای نقش مرکزی مهمی را در زندگی روزمره ما ایجاد می کند.

فرض می کنیم که همه مزایای استفاده از ارتباط ویدئویی را می دانند،اما هنوز به طور فراگیر این نوع ارتباط در بین سازمان ها وشرکت ها جای اصلی خود را پیدا نکرده است.به طور میانگین کارکنان 4 بار در طول ماه از ارتباط ویدئویی برای ارتباط برقرار کردن بین دوستان و خانواده ی خود و 3 برای برای ارتباطات کاری خود استفاده می کنند.

درواقع کنفرانس ویدئویی همکاری راه دور را با حذف موانع و افزایش بهره وری بهبود می بخشد، به طوری که کارکنان می توانند روابط قوی تر را بدون در نظر گرفتن اینکه آیا در دفتر، در یک کافی شاپ و یا در خانه هستند، ایجاد می کنند..

 

بهره برداری از استعدادهای برتر

ارتباط ویدئویی زنده  کارکنان را قادر می سازد تا با یک روش بسیار موثر و ساده ارتباط برقرار کنند .
روانشناسان معتقدند که ارتباط چهره به چهره به “همگام سازی” مغز ما کمک می کند، و ارتباط ویدئویی باعث می شود که ارتباط چهره به چهره با غلبه بر مشکل مسافت و فاصله های دور با استفاده از ویدئوی زنده میسر شود ،همچنین یک شرکت جهانی می تواند از بهترین استعدادهای موجود در جهان استفاده کند. ایجاد روابط کاری و تقویت همکاری میان گروه های گوناگون تنها به کمک کارکنان که بیشتر در این موضوع درگیرهستند میسر می شود. با پیشرفت تکنولوژی، تجربه ی ارتباط ویدیویی زنده به طور فزاینده ای در حال پیشترفت و دستخوش تغییرات مثبتی است.

کنفرانس ویدئویی و ارتباط زنده همچنان تاثیرات مثبتی در جمع آوری استعدادها داشته است وکسانی که  در روابط کاری خود از تماس های ویدئویی و زنده استفاده می کنند،باعث افزایش همکاری و روابط کاری در بین کارکنان و سازمان خود هستند که  نتیجه ی این همکاری ها باعث افزایش بهره وری و تولید در کسب و کار میشود.

 

تاثیرات استفاده از کنفرانس ویدئویی برروی تولید وهزینه ها:

استفاده از کنفرانس ویدئویی به کارکنان و کارفرمایان در ذخیره کردن زمان خود و حفظ تعادل در محیط کار به خصوص در مسافرت های کاری و جلوگیری از به هدر رفتن زمان خود در ترافیک ها کمک شایانی می کند.

کنفرانس ویدئویی به موثر تر واقع شدن کار کارکنان در سازمان کمک شایانی می کند به طوری که آن ها می توانند با استفاده از موبایل های هوشمند خود و یا اپلیکیشن های مختلف در مکان های مختلفی برای مثال زمانی که در قطار حضور دارند نیز کار های سازمانی خود را انجام دهند که باعث افزایش تولید و بهره وری وهمچنین ذخیره شدن هزینه های سازمانی می شود.ما همچنین می توانیم از وبکم ، یک کامپیوتر و یا حتی یک دستگاه هوشمند ویدئوکنفرانس برای ارتباط ویدئویی خود استفاده کنیم و تا به مرور جای روش های سنتی را بگیرند.

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *