تماسِ لینک مستقیم راه حلی نوآورانه برای مشکلیست که افراد و کسب و کارها در زمینه ویدئو کنفرانس مدت‌هاست با آن سر و کار دارند. بار ها پیش آمده که می خواهیم با فرد و یا سازمانی جدید ارتباط برقرار کنیم ولی نمی دانیم آنها برای ارتباطات ویدیوکنفرانس سازمانی خود از چه پلتفرمی استفاده می کنند که این امر هماهنگی های واحد IT را در هر دو طرف ارتباط می طلبد. اما با استفاده از ابزارهای ارتباط ویدئویی و ویدئو کنفرانس سولبریت، تمام شرکا، همکاران، دوستان یا شرکتها  ، دیگر نیازی به داشتن اپلیکیشن همکاری مشابه در سیستمشان ندارند و فقط کافیست که لینک برقراری تماس مستقیم Solaborate Messenger را برای طرف ارتباط خود ارسال کنید.در ادامه به شما می گویم که لینک مستقیم سولابریت چگونه کار می‌کند.

آغاز تماس ویدئو کنفرانس  سولبریت با لینک مستقیم

 برای شروع یک تماس با لینک مستقیم ، می بایست به ابتدا اکانت خود وارد شوید و سپس برروی نشانگر تماس که در گوشه سمت چپِ صفحه چت قرار دارد کلیک کنید و اگر در حال ارتباط هستیدقادر هستید دیگران را مستقیماً به تماس در حال انجام دعوت و یا از طریق ایمیل ،  آنها را با خبر سازید.

Solaborate_Messenger_Web1

تماس لینک مستقیم خود را راه اندازی کنید

بعد از کلیک برروی نشانگر تلفن شما به سوی صفحه‌ای دیگر هدایت می‌شوید که در آن باید قسمت‌های مورد نیاز برای انجام تماس را پر کنید. شما باید:

  • نام مکالمه را وارد کنید
  • کاربر سولابریت را دعوت کنید یا او را از طریق ایمیل با خبر سازید

Solaborate_Messenger_Web2

اجازه دهید تماس لینک مستقیم برقرار شود

اگر شما تماس با کسانی که از قبل کاربر سولابریت بودن را انتخاب کنید، آنها تماس شما را بروی صفحه شان دریافت می‌کنند. اگر آنها آنلاین نباشند تماس از طریق یک اطلاعیه و یک ایمیل به آنها اطلاع داده خواهد شد. اگر شما انتخاب کرده باشید که دیگران را از طریق ایمیل دعوت کنید آنها ایمیلی حاوی دعوتنامه دریافت می‌کنند، جاییکه می‌توانند تماس را برقرار یا رد کنند.

حالا دیگر تی