اسفند, 1396 بدون نظر رویداد

8 راهکار پیشنهادی برای ویدئو کنفرانس حرفه ای تر

در این مقاله قصد داریم 8  راهکار برای داشتن یک اتاق کنفرانس مدرن و مجهز را به شما معرفی کنیم.

استفاده از تکنولوژی ارتباطات ویدئویی باعث راحتی در همکاری و ارتباط با پرسنل یا فروشندگانی که دور از شما قرار دارند می شود . جریان فناوری به سرعت در حال پیشرفت است و سرعت زندگی شخصی و کاری در حال افزایش به همین جهت  تکنولوژی سعی دارد تا فضا های خالی بین گروه های کاری و افراد را کم کند . مجهز بودن کامل اتاق کنفرانس می تواند  به همکاری بین نقاط مختلف در سراسر دنیا یا ساده سازی فرآیند و افزایش بهره وری کمک کند . اما استفاده از تکنولوژی ویدئو کنفرانس می تواند ریسک پذیر و در مواری نیز قابل اطمینان نباشد.

برد هوشمند گوگل جام برد

هر اتاق کنفرانسی نیازمند داشتن صفحه ای برای نمایش است و تعداد زیادی گزینه های هوشمند برای انتخاب وجود دارد.گوگل جام برد در دسامبر 2016 معرفی شد.گوگل جام برد یک وایت برد 55 اینچی هوشمند است که از طریق وای فای به شبکه شما متصل می گردد. این برد هوشمند به یک دوبین HD و اسپیکر مجهز است که قادر است در اتاق کنفرانس در مواردی همچون آموزش ، بررسی موضوعات و… کاربرد دارد .به طور کلی با توجه به نیاز پرسنل و جلسات ، داشتن یک برد هوشمند در اتاق های کنفرانس امری انکار ناپذیر است .

نوار هوشمند تاچ مارکر

بسیار شبیه به گوگل جام برد است با این تفاوت که بر روی نمایشگر شما از سایز “46 الی “80 قابل بوده وبا اتصال به کامپبوتر ، صفحه نمایش آن را به صورت قابل لمس برای تلویزیون فراهم می کند .تاچ مارکر در دو مدل قابل نصب بر روی تلویزیون های حرفه ای و هم مدل قایل نصب بر روی برد های شیشه ای و فلزی برای استفاده به همراه ویدئو پروژکتور عرضه می گردد.

ماکروسافت سورفیس هاب  ( Surface hub )

یک راهکار جامع و یکپارچه است که ویدئو کنفرانس و برد هوشمند را در یک دستگاه فراهم کرده است. هدف مایکروسافت از ارائه این محصول کنار گذاشتن تکنولوژی های قدیمی همچون کنفرانس های تلفنی و و استفاده از دوربین های وبکم است . مایکروسافت هاب اپلیکیشن های مختلفی از جمله نرم افزار اسکایپ فور بیزینس و اپلیکیشن آفیس را پشتیبانی می کند.

 

تلویزیون های جدید و پیشرفته

اکثر تلوزیون های باریک که از سال 2017 تا به حال رو نمایی شده است می تواند مناسب برای اتاق های کنفرانس و یا برقراری یک ویدئو کنفرانس حرفه ای باشند . البته متناسب با اتاق کنفرانس مدل هایی از سایز “55 تا “77 می تواند گزینه مناسبی باشد .

دستگاه ویدئو کنفرانس سولبریت

ابزار های متفاوتی برای ارتباطات کنفرانسی وجود دارد که باعث ساده سازی اتاق های ویدئو کنفرانس می شود . یکی از این ابزار ها دستگاه ویئدو کنفرانس یکپارچه سولبریت (Solaborate) می باشد .دستگاه Hello با بهره مندی از دوربین4K  و چهار میکروفون گزینه ای همه فن حریف برای استفاده در اتاق های کنفرانس است .این دستگاه با قرار گرفتن بر روی صفحه و برخورداری از زاویه دید 130 درجه ای این امکان را فراهم می کند که تمام افراد داخل اتاق به راحتی دیده شوند.یکی دیگر از قابلیت های منحصر به فرد این دستگاه امکان به اشتراگ گذاری صفحه نمایش از دستگاه های Windows,Android,iOS بدون نیاز به نصب هرگونه برنامه جانبی است.

اوکو   Room manager

این دستگاه با نصب در پشت درب اتاق کنفرانس به شما کمک میکند تا در زمانبندی استفاده از اتاق کنفرانس را برای پرسنل مشخص و ساعاتی که اتاق کنفرانس در اختیار چه کسی است را نمایش دهید .این دستگاه با اتصال به برنامه های تنظیم قرارملاقات ها نظیز Google Calender,Microsoft Exchange,.. زمان بندی جلسات را از آن جا گرفته و نمایش دهد.

HUDDLE CAM HD

از شرکت های کوچک تا شرکت های بزرگ به دنبال تبدیل اتاق های خود به فضاهایی برای ملاقات های آنلاین هستند.که از طریق اینترنت و دوربین های HUDDLE CAM HD ما می توانیم به افراد برای ارتباطاتشان کمک کنیم.

SMART FILM

استفاده از شیشه هایی با قابلیت شخصی سازی برای اتاق کنفرانس های خود می تواند به هوشمند سازی اتاق کنفرانس شما کمک کند .زمانی که از اتاق های کنفرانس استفاده نمی شود می تواند خاموش شود و مانند شیشه معمولی عمل می کند.

C

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *