بهمن, 1396 بدون نظر رویداد

ویدئو کنفرانس و نکاتی که برای برقراری تماس با موبایل باید در نظر داشته باشیم را در این مقاله بررسی می کنیم.

همانطور که دنیای کار در حال تغییر است،کارکنان نیز به دنبال شرایط انعطاف پذیر تری در کار هستند.بر همین اساس امروزه میلیون ها فرد از موبایل برای ملاقات های کاری و جلسات ویدئو کنفرانس خود استفاده می کنند.

استفاده از جلسات ویدئو کنفرانس از طریق موبایل بسیار امر عادی گشته است،بخصوص از زمانی که ملاقات های موبایلی این امکان را برای کار به افراد داد که حتی در ماشین خود،قطار و یا در مطب دکتر بتوانند کار های خود را انجام دهند.

6 نکته در استفاده از اتیکت جلسات به منظور برقراری ویدئو کنفرانس با استفاده از موبایل

 

نیاز به پیشرفت:

همان طور که می دانید برای ملاقات های آنلاین از طریق موبایل نیاز به برنامه ریزی زمانی دارید.برای استفاده از موبایل برای ملاقات های خود نیاز به دانلود کردن اپلیکیشن مورد نیاز خود دارید.

اطراف خود را بشناسید:

تا جایی که امکان پذیر است بدانید در کجا قرار خواهید گرفت و ارتباط شما چگونه خواهد بود.از مکان های بلند و محیط های پر باد دوری کنید این کار باعث افزایش کیفیت صدا و تصویر شما در تماس ها میشود و کیفیت جلسه ویدئو کنفرانس شما را ارتقاء می دهد.

سایلنت کردن خود:

حتی با داشتن صدای واضح تا جایی که امکان دارد صوت خود را در مواقعی که صحبت نمی کنید سایلنت کنید.

استفاده از هدفون:

یکی از مزیت های استفاده از هدفون ها با میکروفن به بهتر شنیده شدن صدا شما به دیگران کمک میکند اما مهم تر از آن این است که به شما در شنیدن بهتر صدای دیگران در جلسات کمک کند.هدفون ها در واضح شنیدن صدای دیگران و اینکه دیگران در اطراف شما نتوانند به جلسات صدا گوش دهند نیز کمک بسیاری می کند.

دوربین خود را روشن کنید:

هدف استفاده از ویدئو کنفرانس دیدن تصویر است.ارتباط از طریق تصویر بسیار راحت تر است بشه دلیل اینکه دیگران می توانند حالت های شما و حرکات شما را ببینند.

امنیت همراه شما:

یکی از بهترین مزیت های استفاده ازموبایل برای تماس های ویدئویی در جلسات ویدئو کنفرانس این است که همه جا همراه شما است.شما حتی می توانید در ماشین خود از موبایلتان برای جلساتتان استفاده کنید ولی این کار بسیار خطرناک است،امنیت شما همیشه در الویت است.

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *