Amaryllo شرکتی است هلندی ، که دفتر مرکزی آن در آماستردام واقع شده است. کلیه فعالیت های این کمپانی متمرکز شده بر تولید و ساخت تجهیزات امنیتی مبتنی بر فناوری های رباتیک.

Amaryllo logo

معرفی کمپانی آماریلو :

با اصالت ، پیشرو و متمایز !

آماریلو با  طراحی ، تکنولوژی های تشخیص چهره ، چرخش 360 درجه خودکار در اثر تشخیص صدا ، حرکت ، نور ، و استفاده از پردازنده های فوق سریع در پردازش اطلاعات و همچنین طراحی زیر ساخت اطلاع رسانی آنی رخداد ها  از طریق اپلیکیشن در هر زمان و هر مکان بر روی تلفن های هوشمند ، برخی از فناوری های بکار گرفته است که محصولات این کمپانی را در بازار جهانی متمایز کرده است .در حال حاضر این کمپانی در حوزه تولید فناوری های امنیتی ، نزدیک به 50 تکنولوژی را به صورت منحصرا به نام خود به ثبت رسانده است .

ماموریت آماریلو !

پیشگیری پیش از درمان ، این شعار ماست . در زمان وقوع رخداد ها  نظیر سرقت و یا هر چیزی که شما از آن محافظت میکنید ما آن را به شما و هر کسی که شما به ما معرفی میکنید  اطلاع رسانی میکنیم . طراحی ، تولید و ارائه دوربین های امنیتی رباتیک با بهره مندی از فناوری های هوش مصنوعی با محوریت نصب و کاربری آسان برای منازل  و دفاتر کاری و کسب و کار های کوچک از ماموریت های اصلی این کمپانی آماریلو است.

دستاوردها

Amaryllo در سال 2016 هم همچون 2015 در دسته بهترین کمپانی‌های نوآور در نمایشگاه CES لاس وگاس قرار گرفت.

در حاضر این کمپانی با ارائه محصولات امنیتی Hi-tech در صدر جدول رده بندی شرکت های تولیو کننده دوربین های امنیتی قرار دارد.

برخی از جوایز آماریلو :