با SOLABORATE به تکنولوژی روز ویدیو-کنفرانس “سلام” کنید! سولابریت در سال 2012 در لس‌آنجلسِ آمریکا بنیان‌گذاری شد و این شرکت در تلاش است تا نه تنها بهره‌ وری بلکه بازده و تعادل در میزان کار و زندگی روزمره شما را بهبود ببخشد .

SolaborateLogo

معرفی کمپانی سولابریت :

زندگی راحت !

“سولابریت” در سال 2012 در لس‌آنجلسِ آمریکا بنیان‌گذاری شد و این شرکت در تلاش است تا نه تنها بهره‌ وری بلکه بازده و تعادل در میزان کار و زندگی روزمره شما را بهبود ببخشد و این کار را با آسان کردن راه‌های ارتباطی شما در محیط حرفه‌ایتان انجام می‌دهد تا بتوانید بهترین نتیجه را از تعامل با شبکه کسانی که با آنان در ارتباط هستید بدست آورید.

تحول در راه کارهای ویدئو کنفرانس

دستگاه ویدیو-کنفرانسِ “HELLO” و برنامه گفتگو “SOLABORATE MESSENGER” دو محصول کمپانی آمریکایی SOLABORATE هستند که تحولی در ارتباطات ویدئویی به وجود آورده اند . این کمپانی با بهرمندی از فناوری روز دنیا و چندین سال تحقیق و توسعه در این حوزه جدیدترین راهکار ویدئو کنفرانس را ارائه کرده است. یکی از اصلی ترین اهداف SOLABORATE انتفال حس راحتی و آسان کردن برقراری ارتباط از طریق دستگاه های گوناگون در هر کجا و در هر زمان برای برای افراد است.”تبدیل نمایشگر های خانگی و حرفه ای به ترمینال های ویدئو کنفرانس” این چیزی بود که این کمپانی با نگاه به آن دستگاه HELLO و پلتفرم یکپارچه SOLABORATE Messenger را تولید و به بازار عرضه کرد.

اهداف

راهکار های SOLABORATE با استفاده از تجهیزات و پلتفرم یکپارچه به شما کمک میکند تا با دیگران و پرسنل دور کار خود بیش از پیش موثر تر در ارتباط باشید و در عین حفظ پویایی به موفقیت دست پیدا کنید.

Hello

تلفیق برترین فناوری های روز که هر کدام مبتنی بر نیاز ها تولید شده یک دستگاه یکپارچه برای ارتباطات ویدئویی در محیط های کاری و شخصی را در اختیار شما می گذارد.

توضیحات بیشتر

Solaborate Messenger

برقراری ارتباط Point2Point یا Multipoint رایگان و بدون محدودیت با Solaborate Messenger در کنار امکانات منحصر بفرد حسی جدیدی از آن جه تا به امروز تجربه کرده اید را به شما ارائه می کند.

توضیحات بیشتر