خرداد, 1396 بدون نظر ارتباطات و فناوری, بررسی و مرور, چگونه کار میکند, دانش و یادگیری, سبک و فن

سولبریت مسنجر یک پلتفرم جامع ارتباطات ویدئویی با تمام ابزارهایی که حرفه‌ای ها نیاز دارند !

    ارتباطات تاثیر گذار نکته کلیدی برای موفیقت شخصی و حرفه‌ای سازمان ها هستند. در گذشته صحبت‌های شفاهی رایج ترین نوع مکالمات بودند و همچنان تاثیر گذارترین راه تعاملات مابین افراد هستند. به هر حال نوآوری در سیستم کنفرانس و تکنولوژی راه جدیدی در ارتباطات ویدئویی و ویدئوکنفرانس را پدید آورده که افراد در ادارات ، کشورها و حتی در سیارات مختلف می‌توانند به راحتی از طریق دستگاه‌های هوشمند با هم در ارتباط باشند. این نوع از ارتباط به افراد این اجازه را می‌دهد تا به راحتی با یکدیگر در ارتباط و تعامل باشند، با هم همکاری کنند و یا ایده‌هایشان رابه اشتراک بگذارند.

اپلیکیشن‌های متنوعی در سیستم کنفرانس از جمله سولبریت مسنجر برای دستگاه‌های مختلف در حال حاضر برای دانلود موجود بوده که همه این اپلیکیشن‌ها برای زنده ماندن و بقا در بازار رقابت نیازمند مزیتی نوآورانه و جدید برای رقابت با سایرین هستند و همینطور باید هدف خاصی را دنبال کنند. حرفه‌ای ها نیازمند یک سیستم کنفرانس قدرتمند برای برقراری ارتباط با تیم خود و یا مشتریانشان هستند که توانایی انعطاف‌پذیری و بهره‌وری خود را افزایش دهند.اما تاکنون موفق به انجام چنین کاری نشده اند و برای داشتن همچین ارتباطات یکپارچه ای هزینه های زیادی را پرداخت نموده اند. سولابریت در زمینه سیستم کنفرانس ویژگی‌ را به حرفه‌ای ها ارائه کرده که افراد بتوانند از مسیری دیگر به هم متصل شوند و راه‌های پاسخگویی و تعامل با مشتریان را تسهیل کنند.

استفاده از سولابریت در سیستم کنفرانس این امکانات را به شما میدهد:

مکالمات یک به یک یا چند نفره

پیام متنی ، صدا و مکالمه تصویری

ارائه لینک مستقیم به مکالمه

ابزار چت در وبسایت شما

مکالمه صوتی و تصویری

        داشتن مکالمه صوتی یا تصویری قابل اطمینان و برقراری همزمانی همچنان یک مشکل است. شما باید یک اپلیکیشن دانلود کنید و بر روی آن پلاگین نصب کرده و برای آن پول بپردازید. سولابریت با استفاده از WebRTC به شما یک مکالمه بدون نوسان و بدون نیاز به نصب پلاگین در بستر وب را پیشنهاد می‌کند. که شما را قادر میسازد مکالمه صوتی و تصویری ( ویدئوکنفرانس ) را آغاز کنید. با اضافه کردن دستگاه Hello که یک دستگاه ارتباطی عالی است می‌توانید مکالمات را به میز کار نیز انتقال دهید. Hello یک جایگزین مقرون به صرفه نسبت به تمام نمونه‌های موجود در بازار است، که از یک سنسور 4k و 4 میکروفن محیطی و لنز زاویه باز بهره می‌برد که راهکاری مقرون به صرفه را ارائه می کند.

لینک مستقیم

        چند بار می‌خواستید با یک مشتری ارتباط برقرار کنید ولی نمی‌دانستید که او هم از سیستم کنفرانس مشابه سیستم شما استفاده می‌کند یا نه؟ با استفاده از لینک مستقیم سولابریت به راحتی می‌توانید با مشتریانتان که اکانت سولابریت ندارند، صحبت کنید و با ارسال یک لینک مستقیم مکالمه را آغاز کنید.

ابزارک چت

        پلتفرم‌های شبکه‌های مجازی زیادی وجود دارند، اما هیچ کدام از آنها یک ابزارک چت ارائه نمی‌کنند. این یک ابزار کاربردی برای ارتباط با مشتریانتان است که فقط با یک خط کد در html وبسایتتان قرار می‌گیرد. شما می‌توانید یک پنجره چت سولبریت درست جایی که مشتریان به آن نیاز دارند قرار دهید. راهی آسان‌تر برای خوشحال کردن مشتریانتان وجود ندارد.

        اگر متقاعد شده‌اید که نکات فوق شما را  برای داشتن سیستم ویدئو کنفرانس  بهتر کمک می‌کند پس بهتر است یک توصیه دیگر از ما بشنوید. با پیرامون ارتباط فن پویش برای هرگونه همکاری در زمینه سیستم کنفرانس ، ویدئو کنفرانس و ارتباطات از راه دور تماس بگیرید. پیرامون ارتباط فن پویش از سال 1394 در این کسب و کار حضور دارد. ما به کسب و کار های چابک که خواهان داشتن آخرین تکنولوژی های روز دنیا هستند خدمات ویژه ای ارائه میکنیم . شما می‌توانید از خدمات ما با بهترین قیمت بهره‌مند شوید برای اطلاعات بیشتر با شماره 48 87 99 88 – 021  تماس بگیرید.

برچسب ها
درباره نویسنده

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *