بهمن, 1396 بدون نظر رویداد

تجهیزات کنفرانس و 4 دلیل مهم برای استفاده از آن ها در جلسات.

تجهیزات ویدئویی کنفرانس در قرار های ملاقات فوق العاده هستند.آن ها ما را قادر به همکاری با دیگران می سازند، تا در راه پیشرفت اهداف سازمان بیشتر تلاش کنیم .

یکسری نقاط ضعف در این ملاقات ها وجود دارد یکی از این ضعف ها این است که گاهی اوقات مجبور هستیم یکسری از اطلاعات مهم و ضروری خود را در مدت زمان کوتاهی به اشتراک بگذاریم.و بدون نت برداری امکان گم شدن و یا فراموش شدن این اطلاعات به راحتی وجود دارد.

اما امروزه امکاناتی مثل دوربین کنفرانس و تجهیزات کنفرانس وجود دارد که به راحتی امکان ضبط صدا و تصویر را امکان پذیر و برای استفاده مجدد در آینده مهیا می کند. امروزه صدهاهزار نفر از این امکانات در جلسات خود استفاده می کنند.

برای کسانی که نمی توانند در این جلسات شرکت کنند:

امروزه افراد مشغله های کاری زیادی دارند و نمی توانند به طور همزمان در دو مکان حضور داشته باشند. از همین رو ضبط جلسات به وسیله تجهیزات کنفرانس جزء بهترین راه حل های این مشکل است که این افراد زمانی که خارج از شرکت هستند یا در جای دیگری جلسه دارند می توانند از آن استفاده کنند.این امکانات همچنین این قابلیت را برای کسانی که می خواهند در آینده جلسات را ارزیابی کنند نیز وجود دارد.همچنین کسانی که در جلسه حضور ندارند می توانند جلسه ضبط شده توسط دوربین کنفرانس را بعدا سر فرصت مناسب مشاهده و نکات مهم و قابل توجه را استخراج واستفاده کنند.

زمانی که کارآموزان استخدام می شوند :

هر چقدر تکرار کلمات برای شما خوشایند باشد اما پس از چند بار تکرار ،خسته کننده خواهد بود هم برای شما هم برای کارآموزان .

کاراموزان می توانند با استفاده از قابلیت ضبط جلسات از محتوی آن مجدد استفاده کنند. همچنین میتوان از آن برای کارآموزانی که در شرکت حضور دارند به منظور جلوگیری هدر رفتن زمان برای پاسخ گویی به سوالات و اشکالات مکرر نیز استفاده کرد.

 ثبت لحظه به لحظه ی جلسات با تجهیزات کنفرانس

 

برای مثال جلسه ی بسیار مهم کاری دارید و بعدا میخواهید بدانید که چه چیزی در آن جلسه گفته اید؟یا با یکی از همکاران خود در جلسه دعوایتان میشود و میخواهید بدانید سر چه موضوعی بوده؟و یا اینکه چالش هایی در جلسه ی خود دارید و میخواهید آن ها را بررسی کنید که در آینده با این چالش ها مواجه نشویید.خوشبختانه امروزه شما می توانید با استفاده از تجهیزات ویدئو کنفرانس به این اطلاعات دست یابید و یا اینکه جلسات مهم خود را ضبط کنید.

اما به خاطر داشته باشید:

که افراد دوست ندارند بدون دلیل صدا و تصویرشان ضبط شود و البته گاهی بستگی به صنعت شما دارد زیرا در مواردی ضبط صدا و تصویر غیرقانونی می باشد.همیشه قبل از روشن کردن دوربین کنفرانس  از افراد درون جلسات اجازه بگیرید.

 

ضبط صدا و تصویر به عملکرد سریع تر و بهره وری بهتر جلسات کمک میکند.

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *